Nieregularne miesiączki i negatywny wynik testu ciążowego a ryzyko zapłodnienia

Witam. Mam nieregularne miesiaczki mw co 34 40 dni przy czym towarzyszyl zawsze bol piersi i brzucha.Ostatnia 23.08 i wszystko było ok. teraz dostałam w sobotę tj.21 09 plamienia a teraz bardzo skape jest to krwawienie to tego bez zadnych bóli. z mężęm współżyje bez zabezpieczeń tylko stosunek przerywany.Wiem ze to zadna anty.Wykonałam dziś test z porannego moczu i wyszedł negatywnie. Martwię się bo nigdy tak nie miałam.Miewałam tylko plamienia śródcykliczne. Czy to może być ciąża??
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. W podanym przez Panią przypadku nie można wykluczyć ryzyka ciąży. Jak sama Pani napisała, stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną a krwawienie może wynikać z implantacji zarodka. Radziłabym powtórzyć test ciążowy za około 10 dni.