Nieregularne miesiączki i temperatura w pochwie w dniach płodnych

Mam nieregularne miesiaczki ,ciezko jest mi obliczyc dni plodne,mierze codziennie rano temperature w pochwie,wiec mam pytanie jaka powinna byc prawidlowa temperatura w dniach plodnych? pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz!

Witam! Najbardziej płodny okres to około 2-3 dni przed owulacją. Wyznaczanie dni płodnych na podstawie pomiaru temperatury opera się na jej podwyższeniu o około o,5 stopnia w czasie owulacji. Wyznaczanie dni płodnych w ten sposób jest jednak metodą zawodną, szczególnie jeśli Pani cykle są nieregularne. Powinna Pani udać się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.