Nieregularne miesiączki po porodzie, gdy przed porodem były regularne

Witam jestem pół roku po ciąży przed ciążą okres miałam zawsze regularny a od dwóch miesięcy jest po 15dni i trwa 5 dni i jest . Czy mam powody by skonsultować się z lekarzem ?Pozdrwaiam

Witam! W tej sytuacji powinna Pani udać się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.