Nieregularne miesiączki u 28-latki

Witam? Czemu spóźnia mi się okres? Mój problem polega na tym,że okres spóźnia mi się już 35 dni!!Robiłam już dwa testy ciążowe (pierwszy 7 dni po nieotrzymaniu miesiączki, drugi w kolejnym tygodniu). Czy to jest możliwe,że jestem w ciąży?Skoro tak, to czy nie powinnam mieć już jakiś objawów na to wskazujących??A może to przez jakąś chorobę? Jak byłam rok temu u ginekologa to zaniepokoił go chyba mój jajnik( tz tak mi sie wydaje) i zrobił mi cytologie?CO to może oznaczać?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Uważam, że konieczna będzie wizyta u ginekologa celem badania bezpośredniego. Przyczyn opisanych przez Panią dolegliwości może być wiele i dokładna diagnostyka przekracza możliwości internetowe. Ginekolog po badaniu będzie mógł z pewnością wykluczyć możliwość ewentualnej ciąży oraz zlecić badania które ułatwią postawienie diagnozy u Pani. Pozdrawiam