Nieregularne miesiączkowanie po porodzie a stany zapalne

Witam.Od 10 mies. po porodzie mam b. nieregularny okres a od 3miesięcy po okresie ok tygodniowe brudzenie na brązowo. Teraz znowu okres się spóźnia. Od ok 2 tyg.czuje momentami swędzenie przy ujściu pochwy i mam żółtą wydzielinę. Podczas usg tarczycy lekarz stwierdził kilka torbieli. Czy to może mieć coś wspólnego z problemami z okresem? Czy może mam stany zapalny? Choć jeśli to przez stan zapalny to czemu te anomalia były wcześniej? Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie i się stresuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.