Nieregularne miesiączkowanie u 18-latki

Ostatnio zdarza mi się średnio co miesiąc spóźniający okres. W tym miesiącu o 19 dni. Nie był obfity. Zwykle mam tak na początku miesiączki, brązowawa krew a później ok. 3 dnia czerwona i później przed końcem brązowa. Tym razem jest 4 dzień okresu, cały czas brązowy i już się kończy. Dodam, że współżyłam z moim chłopakiem, nie pamiętam kiedy, ale troszkę dawno. Zawsze z zabezpieczeniem i zawsze było nie dziurawe, nie kończył we mnie. czy to może być ciaża. ? Dodam, że pije pokrzywę i biegam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności należy wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona to przyczyną nieprawidłowości mogą być zaburzenia hormonalne. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.