Nieregularne, obfite miesiączki

Dzień dobry mam pyt.mam nie regularne miesiaczki,obfite,i zdarzają się skrzepy.co może być przyczyną.prosze o porade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaburzenia miesiączkowania mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć zmian typu nadżerki czy polipów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.