Nieregularne, skąpe miesiączki i plamienia w połowie cyklu

Witam. Mam nieregularne, skape miesiączki i plamienia w połowie cyklu. Z badań podwyższony androstendion. Po duphastonie w 28 dniu cyklu dostałam miesiączkę. Była skąpa i trwała 3 dni. Po dwóch dniach rozpoczęło się plamienie, które trwa do dzisiaj (11 dzień cyklu). Dzisiaj przypomina lekki krwawienie, jakbym znowu dostała miesiączkę. Czy to normalne? Mam zlecone usg w 12 dniu cyklu, żeby sprawdzić, czy pęcherzyk dojrzewa. Czy w tym przypadku ma ono sens? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na badanie w umówionym terminie. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.