Nieregularny cykl miesiączkowy, ból piersi i wahania nastroju a ciąża

Witam mam partnera .. kochamy sie bez zabezpiewczenia jestesmy ze soba dopiero od kwietnia.. mam nie regularny cykl miesiączkowy..-bola mnie delikatnie piersi..mam zaparcia..boli mnie czesto głowa..mam rózne stany emocjonalne najczesciej sie kłóce z partnerem.. czasami mnie brzuch pobolewa ..i odczuwam bół w plecach czy moze to byc ciaza?
ponad rok temu

Proponuję zrobić test ciązowy , który da Pani odpowieź odnośnie ciąży i skontaktować się z lekarzem , gdyż nieregularne cykle wymagają diagnostyki.