Nieregularny okres a objawy ciąży

Witam mam takie pytanko co prawda moje okresy są nieregularne ale trwają zawsze koło 5 - 6 dni nigdy nie były wcześniej raczej dzień później niz poprzedni oczywiście standardowo bolał brzuch itd... teraz dostałam okres 3 dni wcześniej i trwał 3 dni bez bólu brzucha.. złego samopoczucia itd.czy to normalne ze taki krotki ten okres...? czy to nie objawy ciąży? z góry dziękuje pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Krwawienie implantacyjne może przypominać krwawienie miesięczne. Dlatego też, jeśli podczas ostatniego cyklu odbywała Pani stosunki płciowe, to należy wykonać test ciążowy, którego wynik jednoznacznie określi czy doszło do zapłodnienia.