Nieregularny okres a stosunek przerywany

w ostatnich miesiącach miałam regularny okres zawsze zaczynający się 10, ale w tym miesiącu dostałam go aż dwa razynajpierw 1-5, a nast 27-1. Czy to normalne? Dodam że regularnie współżyję ze swoim chłopakiem, czasem bez zabezpieczenia ale nigdy do końca. proszę o radę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wykonanie testu ciążowego gdyż ten drugi okres może nie oznaczać menstruacji a krwawienie implantacyjne. Stosunki bez zabezpieczenia, pomimo braku wytrysku także predysponują do ciąży.