Nieregularny okres pół roku po porodzie

witam ostatni okres maiałam koniec czerwca poczatek lipaca .. okolo po 20 lipac zrobilam test negatywny ,, a okresu nie ma ,, do tej pory okres powinam dostac wrzesien niema zaczol si epazdziernik tez niema jak narazie ale 4 dni temu robiłam kolejny test i negatywny. dodam ze 6 miesiecy temu urodzilam . pierwszy okres dostalam w maju w czerwcu tez byl a od koniec sierpnia nie ma go ,,,

Po porodzie, szczególnie u kobiet karmiących piersią miesiączki wystepują bardzo nieregularnie. Mogą byc regularne ale to zdarza się rzadko. Brak miesiaczki, czy jej nieregularność nie wyklucza mozliwości zajścia w ciążę. Konieczne jest stosowanie odpowiednich dla tego okresu metod antykoncepcji.