Nieskuteczna inseminacja a badanie HSG

witam jestem po 4inseminacji 3 były z męża nasienia 4 była z dawcy nasienia i nic niewiem czy jest sens dalej próbować u mnie uznano niedoczynność tarczycy ale już jest oki 2póltora roku temu robiłam hzg było wszystko dobrze nie wiem może trzeba znowu powturzyć hzg proszę o odp pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
W leczeniu niepłodności istnieje wiele innych metod poza inseminacją, jednak wszystkie procedury powinny być wykonywane pod opieką ginekologa.
Badanie HSG umożliwia jedynie stwierdzenie drożności jajowodów, nie wyklucza jednak innych przyczyn niepłodności.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem dokładnie co może być powodem takiego stanu, nie mniej jednak warto wykonać powtórne badania, zarówno obrazowe jak i oznaczenie hormonów.