Nieskuteczne leczenie łupieżu pstrego

mam 23 lata mecze sie z łupiezem pstrym nic mi nie pomaga a nawet zaraziłam faceta ma na skórze pare plam. jak to wkoncu wyleczyc nizoral zel. i mnóstwo tabletek juz zjadłam

Witam! Niestety łupież pstry ma tendencję do nawrotów i wymaga stosowania systematycznych zabiegów. Proszę pamiętać, że maści i kremy nakłada się dwa razy dziennie przez 10-14 dni, natomiast szampony stosuje się dwa razy w tygodniu przez 2-4 tygodnie. Najskuteczniejsze rezultaty dają jednak preparaty dostępne wyłącznie na receptę.