Nieśmiałość i stres w kontaktach z ludźmi

WITAM MAM 21 LAT ZAWSZE BYLAM OSOBĄ NIESMIAŁA DUZO PRZESZLAM W ZYCIU OD JAKIEGOS CZASU ZAUWAZYLAM ZE NIESMIALOSC WE MNIE JEST CORAZ WIEKSZA CZUJE ZE BOJE SIE LUDZI GDZIEKOLWIEK IDE TO CZUJE JAKĄS FOBIE SPOŁECZNA BOJE SIE Z DOMU NA SPOKOJNIE WYJSC GDZIEKOLWIEK DO SKLEPU ZALATWIC COKOLWIEK CZUJE ZE CIAGLE MI SERCE BIJE DWA RAZY MOCNIEJ NIZ NORMALNIE JESTEM CIAGLE ZESTRESOWANA ...

Szanowna Pani,

w walce z lękami i fobiami dobrze radzi sobie terapia poznawczo behawioralna. Czasami potrzebne jest także wsparcie farmakologiczne. Zapotrzebowanie na nie ustala lekarz psychiatra.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org