Nieśmiałość i trudności w osiągnięciu przyjemności podczas seksu

Należę do nieśmiałych i wstydliwych osób przez co mam problemy z osiagnięciem przyjemności podczas kontaktów intymnych, jak pozbyć sie ograniczeń psychicznych by móc cieszyć sie seksem?

Witam,
dość mało pisze Pani o problemie, choć generalnie rozumiem, że nieśmiałość utrudnia Pani życie, także w wymiarze intymnym. Zachęcałabym Panią do osobistego kontaktu z psychologiem, do konsultacji podczas której wiele mogłoby zostać wyjaśnione. Pozdrawiam.

Warto przyjrzeć się swojej relacji z partnerem- być może brakuje z niej zaufania, poczucia bezpieczeństwa i bliskości i to Panią blokuje?
Zachęcałabym do skorzystania ze wsparcia psychologa, by przyjrzeć sięð emocjonalnym przyczynom trudności i pomóc sobie w ich rozwiązaniu.