Niespokojny sen i napady złości u niemowlęcia

mój 3tyg.synek ma napady nerwów nawet podczas karmienia piersią i sen też ma bardzo niespokojny jakby sniło mu sie coś strasznego bo jęczy,mruczy,wierci się jakby się czegoś bał.co to może oznaczać i jak mogę mu pomóc? z góry dziękuje za odpowiedź.

Milena Lubowicz

3 tygodniowy noworodek dopiero uczy się ssać i przystosowuje się do wszystkiego, co go otacza. No i Pani musi się nauczyć odczytywać jego potrzeby. Dzieci w tym wieku płaczą i denerwują się z każdego powodu, ponieważ to jedyny sposób komunikacji z rodzicami. Proszę próbować odczytywać jego zachowanie, na pewno z każdym dniem będzie lepiej. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę z dzieckiem udać się do lekarza pediatry, który zbada czy nie ma innej przyczyny niepokoju.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Być może dziecko dopiero adaptuje się do nowych warunków życia i uczy się jak ssać pierś czy jak spać. Jeżeli zachowanie dziecka Panią niepokoi proszę skonsultować się z pediatrą, gdyż bez badania lekarskiego nie można powiedzieć czy coś dziecku dolega.
Pozdrawiam