Niespokojny sen u niemowlaka

Moja 8-miesięczna córeczka ma od 1,5 miesiąca ma problemy ze spaniem, dokładniej problem polega na tym, że śpiąc siada na łóżeczku, podczas próby ponownego położenia jej płacze, niepokoi się, lub przewraca się na boki, ewidentnie nie jest to dobry sen i tak całą noc. Rano jednak nie wygląda na niewyspaną. W ciągu dnia także mało śpi od urodzenia. Problemy te na pewno nie wynikają z głodu, gdyż w nocy, gdy się przebudzi, przy próbie podania mleka czy herbatki nie chce się napić. Nie wiem, co mam robić, boję się, że coś się dzieje niedobrego, proszę coś poradzić. Dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Jeżeli zachowanie córeczki bardzo Panią niepokoi to zachęcam do kontrolnej wizyty u neurologa dziecięcego:) Być może przyczyną wstawania w nocy, siadania i popłakiwania jest podłoże medyczne, jeśli nie wówczas będzie można podjąć inne działania np. spotkanie z psychologiem dziecięcym:)

Pozdrawiam