Niestrawność i helicobacter pyroli

Mam 40 lat.Od 1,5 roku mam problemy z żołądkiem,niestrawność ,która trwa około 2 dni.W tym czasie czuję ból piekący z lewej strony pod żebrem lub na środku żołądka, odbijanie,przepełnienie.Gastroskopia wykazała helikobakterię i żółć w żołądku (Jestem po usunięciu woreczka żół.)Brałam leki amotaks 1g 2x1 i fromilid 500mg 2x1,pantogen20mg 2x1 przez 10 dni.Po tym leczeniu w dalszym ciągu są te objawy,co dalej robić? Proszę o odpowiedź.

Witam! W tej sytuacji wskazane jest kontynuowanie leczenia inhibitorem pompy protonowej (pantogen) - raz dziennie na czczo.