Nieufność i zazdrość w związku

Witam, Mam na imie Bartek i mam 19 lat niedlugo bedzie 20 jestem z dziewczyna ktora tez ma 19 lat jestesmy w tym samym wieku i jestesmy ze soba prawie 2 lata i ostatnio zaczynaja sie problemy z mojej strony zazdrosc/nieufnosc nie pierwszy raz sie to stalo. Nie jestesmy razem caly czas ani wiekszosc czasu poniewaz nie mieszkamy w tym samym miescie..problem w tym ze ona spedza duzo czasu z innymi chlopakami i czuje zazdrosc ze ona z nimi spedza czas a ze mna nie i sie klicimy przez

Witam Pana
Pisze Pan o potrzebie rozmowy z swoją partnerką na temat oczekiwań, zaufania, granic związku itd. Problem o którym Pan pisze dotyczy Państwa obydwojga, to Państwo tworzą ten związek i ustalają jego charakter. Warto z sobą porozmawiać, omówić, Pan może powiedzieć o swoich obawach. To co niewypowiedziane w związkach na odległość powoduje że dwie osoby stopniowo się od siebie oddalają a Pan pisze że chce Pan zadbać o relację.
Anna Suligowska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza