Nieustanne krwawienie po porodzie

Witam mam 23 lata i po porodzie krwawiłam bez przerwy 7 miesięcy, od 2 lat nie karmię córki a ma 3 lata i zdarza się, że leci mi pokarm z piersi. Do tego mam obfite miesiączki z dużymi skrzepami duże jak palec wskazujący i czuję jak się odrywają. okres jest wcześniej albo spóźnia się o 8-10 dni. nie wiem co robić? czasami po stosunku z mężem boli mnie brzuch. czy to normalne. do tego przed miesiączką mam silne bóle brzucha, pachwin i pleców.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Wskazana konsultacja u endokrynologa i wykonanie badań hormonalnych, w tym oznaczenie poziomu prolaktyny.