Nieuważne użycie prezerwatywy a podejrzenie ciąży

witam wczoraj podczas stosunku mój partner nie jest pewien czy nie "zalał" bardzo się tym nie pokoje czy przypadkiem nie zajdę w ciążę. ostatni okres miałam 11.07 a mój cykl trwa 28 dni bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.