Niezabezpieczony stosunek przed dniami płodnymi a ryzyko ciąży

Witam! Współżyłam z moim chłopakiem raz było to dwa dni przed dniami płodnymi (bez prezerwatywy) w pierwszy dzień płodny i trzeci dzień płodny (z prezerwatywą). Czy istnieje szansa na ciąże? Proszę o odpowiedź, to bardzo ważne. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Witam. Ryzyko ciąży jest jak najbardziej realne. Największe szanse na zapłodnienie istnieją bowiem 1-2 dni przed spodziewanym terminem owulacji.