Niezdiagnozowane bóle głowy, zawroty i nudności

Witam od kliku lat cierpie na niezdjagnozowane bole glowy, zawroty glowy, nudnosci, dretwienie i mrowienie konczyn gornych/dolnych i czasami ich niemoc. Od niedawna doszly do tego bole lopatki, barku, szumy w jednym uchu. Wiem rowniez ze moj kregoslup szyjny nie jest taki jaki byc powinien. Rehabilitacja, plywanie nie pomagaja. Co w takim wypadku mozna zrobic, gdzie sie udac? Jestem bardzo mloda osoba, i nie ukrywam ze dosyc mnie to niepokoi. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy rozszerzyć diagnostykę. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.