Nieznacznie wzmożony rysunek oskrzelowy płuc
Witam.na zdjęciu rtg , klatki piersiowej u mojej córki wyszło (nieznacznie wzmożona rysunek oskrzelowy płuc) czy to trzeba leczyć. Pozdrawiam.

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, sam opis zdjęcia RTG nie wymaga leczenia. Leczenie włącza się w zależności od towarzyszących objawów klinicznych.