Niska samoocena i brak akceptacji własnego wyglądu

jak mam poradzić sobie z niską samooceną polega ona na wyglądzie wszyscy mi mówią ze jestem chuda i wogóle lecz ja w to nei wierze i twierdze że jestem gruba :( jak spojrze na chudsza osobę niż ja to od razu włącza sie w głowie lampka że jestem gruba brzydka i mam ochotę schować sie gdzieś, zapaść się pod ziemię

Witam,
proszę zasięgnąc pomocy psychologa,żeby rozprawić się z problemem samooceny,bo jak widac,nie może ona bazować na kilogramów,gdy w miedzyczasie wypadna Pani włosy,zęby i zacznie Pani być chuda w sposob odpychający.Zapewniam,że gdyby Pani rozejrzała się trochę,zobaczyłaby Pani piękne, szczęśliwe dziewczyny zupełnie inaczej wyglądające.Tak więc jest jakis dawno nieaktualny lecz silny schemat,że ma Pani przymus bycia lepszą niż ktoś chudy/to nie znaczy,ze trzeba byc bardziej chudą,prawda?/.
Trzeba znależć strategię.
Pozdrawiam serdecznie.