Niska wartość WBC oraz GRAN a brak miesiączki

Witam. Ostatnio po przebytym odchudzaniu postanowiłam zrobić sobie badanie krwi (morfologia z rozmazem) gdyż czuje się osłabiona i zatrzymała mi się miesiaczka. Zaniepokoiła mnie niska wartość WBC oraz GRAN. Nie chorowałam w ostatnim czasie i o żadnych infekcja nic mi nie wiadomo. Moje wyniki WBC 3,6 norma 4,1-10,9 LYM 1,6 norma 0,6-4,1 MID 0,3 norma 0,0-1,8 GRAN 1,7 norma 2,0-7,8 OB-3 czy takie wartości mogą świadczyć zniszczeniu szpiku kostnego lub o możliwej białaczce

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki właściwie mieszczą się w granicach normy. Znacznie bardziej istotny jest brak miesiączki. Sugeruję, by w związku z tym problemem skonsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem!