Niski poziom ferrytyny a powiększona śledziona

Witam, moje zapytanie dotyczy niskiego poziomu ferrytyny i co za tym idzie powiekszonej sledziony, prosze o wskazowki jak moge załagodzic ten problem, pozdrawiam i dziekuje

Witam. Problemem jest zapewne niski poziom żelaza a przy powiększonej śledzionie konieczna jest diagnostyka i poszukiwania przyczyn problemu. Konieczne badania oraz wizyta u hematologa.