Niski poziom HGB

Moja12-miesięczna córeczka je same ryby, od urodzenia.
Moja córka nie je mięsa od urodzenia, ma teraz 12 mcy, podaję jej tylko rybki. Poproszę  o interpretacje wyników badań mojego dziecka: ferrytyna 18.5 ng/ml, glukoza 85, żelazo 71, TIBC 297, WBC 9.34, NEU 2.36, LYM 6.40, MONO .238, EOS .250, BASO .094, RBC 4.60, HGB 12.O, HCT 35.2, MCV 76.6, MCH 26.2, MCHC 34.2, RDW 11.4, PLT 439, MPV 5.57. Opis badania brzmiał: Suspected abnormal populations: Variant Lymphocytes User Defined Abnormalities Lymphocytosis Anemia Thrombocytosis Microcytic RBC Microcytic PLT.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Wszystkie wyniki wychodzące z laboratorium mają podane normy (czasem różnią sie między laboratoriami). Na szybko interpretując wyniki, uwagę zwraca tylko niski poziom HGB (hemoglobina, N od 13). Trudno mi odnieść się do pozostałych wyników - proszę zamieścić normy (zwłaszcza, że opis laboratoryjny wskazuje na anemię u dziecka).