Niski poziom hormonu AMH

Witam mam 30lat moj przydzial hormonu Amh jest 23do71 a moj wynik to 31.1 pmol/L czy nie jest troche zaniski mam sie czym martwic? Powiem jeszcze ze staram sie o dziecko 2lata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania jest prawidłowy. Niemniej jednak konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.

Witam. Wynik badania jest prawidłowy. Nie ma powodów do niepokoju. Poziom hormonu jest sprawą indywidualną, zależy między innymi od pory dnia w której wykonane było oznaczenie.