Niski poziom LH u 45-latki

Witam serdecznie, Mam 45 lat lekarz skierowal mnie na badanie hormonow gdyż miesiaczka pojawila się po 2 tygodniach i nie ma jej końca. Wynik lh mam 4,58 faza owulacyjna a normna jest od 14-95,6. Proszę o informacje o czym swiadczy tak niski poziom? pozdrawiam Wioleta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa celem dalszej diagnostyki.