Niski poziom limfocytów w wyniku badania krwi

Witam. zrobiłem badania krwi i niepokoi mnie niski poziom limfocytów: WBC 5,2 lym 0,91 / 17,8% mon 0,21 / 4% neu 3,95 /76% ostatnie 3-4 tygodnie miałem ciagły katar więc być może to od tego, nie brałem żadnych antybiotyków tylko ERDOMED I TELFEXO, Dodam że od roku zyję w ciągłym stresie choć w czasie wakacji było mniej. Mam też mało ruchu, pracuję przy kompie. W badaniach ze stycznia 2012 i lutego 2013 miałem lim 2,12-2,30 / 36-39%. Te wyniki są ok?

Witam!
Wyniki morfologii wskazuja na ( mozliwe ,ze juz kończaca się ) infekcje barteryja , mozliwe z opisywanych objawow ,że choruje pan na zapalenie zatok. Warto skonsultowac sie ze swoim internista , ewentualnie rozwazyc konsultacje laryngologiczna