Niski poziom żelaza a zostanie dawcą szpiku

Mam niski poziom żelaza,rok temu przechodziłam anemię. Teraz mam niski poziom żelaza,MCH MCV,a za wysoki erytrocytów. Więc tak krwi nie mogę oddać,choć od zawsze to było moje marzenie. A czy mogę zostać DAWCĄ SZPIKU? Tam nie liczą sie czerwone krwinki tylko białe,ale w sumie to pewna nie jestem

Lek. Marta Gryszkiewicz

Aby zostać zakwalifikowanym jako potencjalny dawca szpiku należy wykonać szereg badań. Musi być Pani zdrowa, a parametry badań prawidłowe.