Niski wzrost u 19-latki

Mam 19 lat i 150 cm wzrostu. Bardzo przeszkadza mi to w funkcjonowaniu w społeczeństwie. Czy jest jakaś metoda, aby dodać sobie chociaż 5 cm? Czy są może jakieś ćwiczenia rozciągające albo coś innego?

Witam,

Niestety nie ma takich ćwiczeń ani metod. Jedynie w grę wchodzi kwestia poprawy postawy ciała w przypadku tzw. garbienia się, itp., ale to już wymaga oceny Pani sylwetki przez fizjoterapeutę ponieważ nie widzę Pani i nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć. Niektóre Panie rekompensują sobie niski wzrost chodzeniem na wysokich obcasach i koturnach - niemniej jednak proponuję we wszystkim zachować umiar.