Niskie ciśnienie krwi, zawroty głowy, osłabienie

Od jakiegoś czasu czuję się słabo,kręci mi się w głowie,mam niskie ciśnienie krwi oraz bardzo niski puls 37 uderzeń na minutę. Nie wiem co mi jest ?

wymaga Pani PILNEJ konsultacji kardiologicznej lub chociaż lekarza rodzinnego - szczególnie niepokojący jest wolny puls. Konieczne jest wykonanie co najmniej ekg i określenie przyczyny bradykardii.