Nisko położone łożysko a łożysko przodujące

witam chcialam zapytac o roznice nisko polozonego lozyska o przodujacego czy to jest to samo i czy to cos groznego i czy prawa ze lozysko moze sie podniesc prosze o odpowiedz Dziekuje

Każda nieprawidłowa lokalizacja łożyska niesie za sobą ryzyko przedwczesnego oddzielenia łóżyska. Wymaga ścisłej obserwacji i określonych indywidulanych zaleceń od lekarza prowadzącego.