Niskonapięciowa czynność bioelektryczna w okolicach skroniowych

Moje pytanie, co oznacza takie orzeczenie: "niskonapięciowa czynność bioelektryczna z niewielkiego stopnia zmianami w okolicach skroniowych o zmiennej przewadze stron o niewielkim napadowym charakterze-tendencje- nasilającym się w czasie FS oraz silnej HW i senności". Dziękuję!
ponad rok temu

Opisane w EEG: "niskonapięciowa czynność bioelektryczna z niewielkiego stopnia zmianami w okolicach skroniowych o zmiennej przewadze stron o niewielkim napadowym charakterze-tendencje- nasilającym się w czasie FS oraz silnej Hw i senności".
Niewielkie zmiany napadowe, do interpretacji ze stanem klinicznym
Należy omówić z Neurologiem.
Proszę zobaczyć inne komentarze na temat badania EEG