Nocny płacz i krzyk dziecka

Jestem mama 14 miesięcznej Julki. Mała budzi mi się w nocy z krzykiem,płaczem czasami raz czasami 2 razy w nocy. Nie przesypia nocy od urodzenia. Są takie noce że spokojnie się obudzi i dostaje herbatkę lub mleko modyfikowane do picia i usypia dalej. Przebadana została chirurgicznie miała zrobione USG brzucha, narządów rodnych, nie ma żadnych zmian. W dzień sypia już tylko raz czasami jest to godzina, niekiedy dwie godziny śpi. Je już prawie wszytko na noc nie pozwalam się jej najadać.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z warunkami jakie panują w sypialni dziecka lub emocjami przeżywanymi w ciągu dnia a ujawniającymi się w nocy.