Nogi jak u modelki

Mam pytanie, chciałabym zostać modelką i mam w górnej części ciała idealne proporcje... tylko te moje nieszczęsne nogi. 1 udo w najszerszym miejscu ma tak około 51,5 cm, a mój wzrost to około 167, a waga nie przekracza 48 kilo. Czy znacie jakieś sposoby na CHUDE, nie szczupłe nogi i jak szybko rosnąć? Jak coś to mam 14 lat :P

14 LAT ponad rok temu

Witam.

Nasz wzrost jest w pewnym stopniu zdeterminowany genetycznie, jednak właściwa dieta i aktywność fizyczna również odgrywają tu dużą rolę. Przede wszystkim musisz dbać o prawidłowe żywienie, aby dostarczać wszystkich odpowiednich składników odżywczych i odpowiedniej ilości energii - nie odchudzaj się, ale stosuj do zdrowych zasad żywienia http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Dziewczęta rosną do około 16 roku życia, chłopcy dłużej, nawet do 19-20.

Nie należy się przejmować póki co, możesz wykonywać ćwiczenia rozciągające oraz być aktywną fizycznie. Świetna jest koszykówka lub siatkówka, które wymagają ciągłego skakania i wybijania się, dzięki czemu nasze ciało się rozciąga. Dodatkowo, aby wysmuklić uda, polecam pilates i jogę.

Pozdrawiam.