Norma prolaktyny dla 23-latki

23lata.Byłam u pani ginekolog i nic mi nie powiedziała że mam coś nie tak z prolaktyną, więc chciałabym dowiedzieć się jaka jest norma prolaktyny w mlU/l. Mój wynik to 180mlU/l
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Są różne normy poziomu PRL w zależności od laboratorium w którym się wykonuje ale zwykle jest to około 40 - 470 mlU/l . Zatem Pani wynik mieści się w normie Pozdrawiam