Nudności i biegunka w 30. tygodniu ciąży - czy to grypa żołądkowa?

Witam. Od czterech dni okropnie się czuję, nie mam siły na nic, boli mnie żołądek, mam nudności i biegunkę, do tego obrzydzenie do jedzenia. Piję ziółka, nagietki, dzwoniłam do lekarza - podejrzewał grypę żołądkową, powiedział, że nic nie poradzi. Co mam robić, chciałabym się dobrze czuć?

Dzień dobry!
Rzeczywiście objawy sugerują grypę żołądkową lub zatrucie pokarmowe. Oczywiscie są leki, które są bezpieczne dla płodu. Może je Pani przyjąć. Na pewno poprawią Pani stan.
Z poważaniem