Nudności i brak miesiączki u 44-latki a prawdopodobieństwo ciąży

Miesiaczke mialam od 22 do 25 wrzesnia, potem wspolzylam z zabezpieczeniem, tylko raz moglo dojsc do zaplodnienia ok.10 pazdziernika, mam nudnosci, brak miesiaczki, mecze sie, zrobilam 21 pazdziernika 2 testy ciazowe oba negatywne, czy jestem w ciazy? Moze testy zostaly zrobione za wczesnie?panicznie boje sie ciazy mam 44 lata i nie chce juz miec dziecka

Witam. Testy ciążowe wykonane w tym czasie powinny dać już miarodajne wyniki, w związku z czym ryzyko ciązy w Pani przypadku wyda się niewielkie. Dolegliwości najprawdopodobniej wynikają z wahań poziomu hormonów.