Nudności po stosunku a ciąża

Mam pytanie czy jest możliwość aby kobieta na następny dzień po stosunku miała nudności spowodowane zapłodnieniem.. i czy może to być oznaka zajścia w ciąże.. w czwartek wieczorem kochałem się z dziewczyna na następny dzień rano dziewczyne obudziły nudności wymioty.. czy może to być oznaka zapłodnienia..
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by dzień po stosunku kobieta odczuwała jakiekolwiek objawy związane z potencjalną ciążą. Proszę bowiem pamiętać, że do implantacji zarodka dochodzi po około 7 dniach od zapłodnienia - do tego czasu organizm "nie zdaje sobie sprawy z faktu, że jest w ciąży".