O czym mogą świadczyć podwyższone immunoglobuliny w badaniu immunochemicznym?

Witam.O czym mogą świadczyć podwyższone immunoglobuliny w badaniu immunochemicznym PMR.IgG 65,17 (<34) IgA 5,17 (n4,90).Albumina 289.Dodam że nie zrobiono mi albuminy z krwi.W PMR podwyższone białko 56 (n.45) i obniżone mleczany 1.0.mam jedno niespecyficzne ognisko w kolanie ciała modzelowatego.Prążków niby brak ale nie wiem czy mogę wierzyć w to bo wyniki z PMR miałam po 2 godzinach.4 neurologów każe się tym nie przejmować.W bad.neur.lekki zanik odruchu podwszwowego prawego i chwiejny Romberga

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli 4 neurologów poleca się Pani nie przejmować, powinna Pani im zaufać.