Obecność bakterii w wymazie z szyjki macicy a założenie szwu okrężnego

Witam jestem w 12 tygodniu ciąży mam niewydolność szyjkową ze względu na co mam mieć założony szew okrężny tylko,że w wymazie z szyjki macicy wyszły mi bakterie 1.citrobacter koseri 2.streptoccocus agalactiae, brałam na to antybiotyki ale niestety bakterie nadal są nie da się ich zlikwidować w związku z tym mam pytanie czy mając te bakterie będzie możliwe założenie owego szwu??????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Decyzja o założeniu szwu na szyjkę zostanie podjęta na podstawie obrazu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych. Proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.