Obecność kwasu askorbinowego w moczu

Witam. Mam 37 lat odebrałam wyniki moczu jest tam kwas askrobinowy obecny plus poza tym reszta jest w normie czy to jest norma tego kwasu. Wyniki chlesterolu całkowitego wynoszą 205,1. HDL 42,8. LDL133,5 glukoza 107,4 na czczo czy to są prawidłowe wyniki czy powinnam sie nie pokoić. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są nieprawidłowe. Wskazana jest wizyta u lekarza.