Obfite, gęste upławy, bezwonne a tabletki Lesine

Biorę tabl. anty. Lesine,obecnie jestem w połowie 5go opakowania i od wczoraj zaczęły mnie bardzo boleć jajniki, plus obfite,gęste upławy,bezwonne.Dokładnie takie,jak podczas owulacji,co mnie zaskoczyło, bo przecież biorę tabletki. Nie wiem jak to ująć, ale te upławy są tylko, kiedy ''złapie mnie'' mocny ból jajników, taki falowy. Żadnych innych dolegliwości nie odczuwam,pieczenia,świądu. Pozdrawiam

Witam. W tej sytuacji powinna Pani udać się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.