Obfite krwawienia po cesarskim cięciu

Witam! Jestem po 2cc. Ostatnie miałam jakieś rok temu bez miesiąca. Ostatnio okres dostalam tak jak zwykle po 27 dniach. Nie był obfitytrwal 4 dni. Jednka po 11 dniach od ostatniego okresu pojawiło mi się krwawienie które było obfite i trwało 5 dni. Nigdy nie miałam nic podobnego i niepokoi mnie czego to może być przyczyna. Nie stosuje antykoncepcji ani żadnych antybiotyków. Dodaj ze po tych pięciu dniach krwawienia raz pojawiło mi się brązowe plamienie 4 dni po.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe plamienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli dojdzie do nawrotu nieprawidłowości to konieczna będzie wizyta u lekarza.