Obfite krwawienie a prawdopodobieństwo poronienia

Witam, podczas ostatniego usg u ginekologa okazało sie ze jestem dwa dni po owulacji, pęcherzyk pękł i był płyn (lewy jajnik) lekarz powiedział ze jeśli doszło do stosunku moge byc w ciąży, bardzo sie ucieszyłam ale zaczęłam krwawie 6 dni przed okresem i 6 dni po owulacji, krwawienie było bardzo obfite od samego początku, poczułam jakby ktoś przykuł mi w brzuchu balon i zaczęła łac sie krew. W 4 dniu krwawienia wyleciał mi ogromny skrzep przypominający wątróbkę, czy to możliwe ze poronilam?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Możliwe, że doszło do krwawienia implantacyjnego. Powinna Pani zgłosić się do swojego ginekologa celem przeprowadzenia badania klinicznego i powtórnego USG.