Obfite krwawienie po cięciu cesarskim

Jestem dwa miesiące po cesarskim cięciu. Dostałam już miesiączkę, tylko że mam już ją trzy tygodnie. Na początku była taka słaba i kiedy myślałam, że się już kończy to dostałam taką obfitą i do tego pojawiły się skrzepy krwi. Czy to normalne?

Witam serdecznie, opis krwawienia przemawia za jego charakterem patologicznym. Niestety bez badania nie można ustalić właściwej przyczyny dolegliwości. Z tego względu zachęcam do wizyty u ginekologa. Jeżeli nie odczuwa Pani dolegliwości bólowych ani nie gorączkuje, to może Pani skonsultować w trybie ambulatoryjnym. Pozdrawiam